Під Львовом знешкодили банду рекетирів: знущалися над військовими

Зловмисники вигадували неіснуючі борги і не цуралися “вибивати” їх навіть із захисників України.

У Львівській області злочинна банда промишляла вимаганням грошей. Угруповання намагалося “вибити” кошти навіть із мобілізованих захисників.

Деталі

Про це 26 червня повідомила Служба безпеки України. Силовики провели спеціальну операцію з нейтралізації ватажка рекетирів та деяких його поплічників. Вони знущалися з місцевих жителів і тримали їх у страху.

Підозрювані вимагали платити їм великі суми за борги, яких насправді не існувало. Якщо ж люди відмовлялися виконувати умови зловмисників, ті погрожували розправою та насильством.

Серед громадян, у яких фігуранти намагалися “вибити” гроші були й щойно мобілізовані до лав українського війська

За словами СБУ, подібні дії негативно впливали на політичну та суспільну ситуацію в державі, а також загострювали кримінальну обстановку в регіоні.

Однією з жертв злочинців став військовий, якого рекетири змушували виплачувати по 2 тисячі доларів щомісяця під приводом сплати боргу. Під час передачі “данини” лідер угруповання попався в руки правоохоронців.

Встановлено, що кримінальник спрямовував гроші на поповнення злочинної “каси”, яку контролювали “злодії в законі”

За місцем його проживання провели обшуки і знайшли 350 тисяч доларів – вони, ймовірно, належали до такого собі “общака”. Наразі всі затримані перебувають під вартою.

Грабують в Україні не тільки військових. Раніше в поліції розповіли подробиці схеми пограбування літніх людей у Києві.